• 605 106 022
  • 601 519 941
  • 89-400 Sępólno Krajeńskie
  • ul. Kościuszki 15g
  • Pon-pt: 7:00-15:00
  • Sobota: 8:00-13:00

Serwis aut osobowych

W naszym centrum motoryzacji prowadzimy serwis aut osobowych. To znane w regionie miejsce, w którym nie tylko naprawiamy usterki pojazdów, ale także dbamy o bezpieczeństwo i komfort jazdy naszych klientów. Nasz doświadczony serwis samochodów osobowych oferuje szeroką gamę usług związanych z konserwacją, naprawą i diagnostyką pojazdów. Mechanicy pracujący w serwisie zajmują się przeglądami technicznymi, wymianą oleju silnikowego, filtrów oraz innych elementów eksploatacyjnych. Ponadto oferujemy również usługi takie jak naprawa układu hamulcowego, zawieszenia czy układu kierowniczego. W przypadku awarii lub usterki mechanicznej jesteśmy w stanie szybko i sprawnie przywrócić pojazd do pełnej sprawności.


naprawy silników,

naprawy skrzyń biegów,

naprawy układów hamulcowych,

naprawy zawieszeń,

geometra kół,

wymiana oleju,

wymiana płynów,

wymiana opon,

diagnostyka komputerowa,

serwis klimatyzacji,Dlaczego warto korzystać z usług naszego serwisu samochodowego?

Korzystanie z usług profesjonalnego serwisu samochodowego ma wiele zalet. Przede wszystkim nasi eksperci mają odpowiednią wiedzę i doświadczenie. Są w stanie szybko i sprawnie zdiagnozować usterkę oraz przeprowadzić właściwą naprawę. Klienci mogą więc mieć pewność, że pojazd zostanie serwisowany zgodnie z wytycznymi producenta. Zapewnimy gwarancję jakości i bezpieczeństwa, gdyż wszystkie naprawy są przeprowadzane zgodnie z najwyższymi standardami, co przekłada się na długotrwałe użytkowanie pojazdu oraz bezpieczeństwo na drodze.

Dodatkowe usługi serwisowe aut osobowych

Warto również zwrócić uwagę na dodatkowe usługi serwisowe aut osobowych, które oferujemy w naszym centrum motoryzacyjnym. Przykłady takich usług to diagnostyka komputerowa, geometria kół, obsługa klimatyzacji czy naprawa i wymiana szyb, a nawet legalizacja tachografów. Dzięki temu właściciele pojazdów mogą korzystać z kompleksowej obsługi w jednym miejscu, co jest niezwykle wygodne i oszczędza czas.

Narzędzia i wyposażenie serwisu aut

Nasz serwis samochodowy jest wyposażony w nowoczesne narzędzia oraz urządzenia diagnostyczne, które umożliwiają szybkie i precyzyjne wykonanie napraw. Dzięki temu kierowcy mają pewność, że pojazd zostanie naprawiony zgodnie z najnowszymi standardami technologicznymi oraz z zachowaniem wszelkich norm bezpieczeństwa. Współpracujemy z renomowanymi dostawcami części zamiennych, co gwarantuje wysoką jakość użytych materiałów oraz długotrwałe użytkowanie naprawionego pojazdu. Warto zwrócić uwagę, że oferujemy oryginalne części zamienne lub na życzenie klienta wysokiej klasy zamienniki, które mają certyfikaty potwierdzające ich jakość.

 


Masz pytania? Napisz lub zadzwoń do nas.

Telefon:

52 388 26 55

605 106 022

adres e-mail:


kontakt@seydak.pl